7 neverbálnych spôsobov ako muži prejavujú lásku

ako muži prejavujú lásku

Muži sú z Marsu, ženy z Venuše. To vie asi každý. Muž a žena sú absolútne odlišné povahy človeka. Odjakživa to tak bolo. A predsa sú stvorení jeden pre druhého. Práve tá odlišnosť ich vzajomne priťahuje. Začiatky lásky dvoch ľudí sú krásne. Ani jeden nehľadí na nedostatky. Postupne sa ružové okuliare dajú dole a prichádza ten pravý vzťah, tá pravá láska. 

Žena zostáva romantik, muž ochranca 

Srdiečka, kvetiny, bozky, ľúbostné slová, romantické prejavy. To možno žena stále od muža očakáva. Ak je toho málo, môžu nastať pochybnosti o mužovej láske k nej. Dámy proste zostávajú po celý život romantickými princeznami. Každá, pokiaľ nie je ľadová kráľovná túži aj po takých prejavoch, ktoré skôr patria do počiatočného obdobia lásky. Páni, muži zase zostávajú udatnými rytiermi, ktorí sa snažia o svoje princezné starať a chrániť ich. A patrične tak aj prejavujú svoje city.

Muži a ich prejavy lásky

1. Pripravia vám dobré jedlo

Čo si žena môže viac želať ako mať muža, ktorý vie variť. A dobre variť. Ak pozná vaše chute a uvarí vám podľa nich, potom vedzte, že mu na vás záleží a miluje vás! Taktiež ak vám pripravia kávu či sa pýtajú na čo máte chuť a to spravia.

2. Pozvú vás na dobré jedlo

Nie každý je ale rodený kuchár. To ale vykompenzuje pozvaním do vašej obľúbenej reštaurácie alebo na vaše obľúbené jedlo. Aj pozvanie na kávu, čaj, drink berte ako prejav jeho lásky.

3. Nenechajú vás zmoknúť

Idete z práce, prší a zabudli ste si dáždnik. Váš partner po vás príde autom alebo vás bude pred prácou čakať s veľkým dáždnikom, pod ktorým pôjdete obaja držiac sa za ruky. 

4. Sú vám doktorom 

Keď ste chorá, urobia všetko preto, aby ste sa cítili lepšie. Navaria vám čaj, nakúpia vitamíny, prikryjú vás perinou ak vám v spánku padne. Starajú sa o vás!

5. Majú o vás strach

Ak idete niekam ďalej alebo na dlhší čas sama, zisťujú všetko, čo by vám mohlo hroziť a žiadajú vás aby ste si na to dávali pozor.

6. Zdieľajú s vami vaše záujmy

Chcete si pozrieť romantický film? Pre muža nič moc, ale vydrží to kvôli vám a s vami v objatí! Chcete ísť k vašim rodičom na nedeľný obed? Možno on nie je tak spoločenský ale ochotne s vami pôjde!

7. Prekvapia vás

Urobia niečo, čo by ste možno nečakali. A možno po tom dlhšie túžite, no nechcete mu to tak priamo povedať. 

Jedným z tých prekvapení by pre vás bol určite pozvanie na romantický pobyt do hôr s možnosťou privátneho wellnessu!

Izba alebo apartmán plný romantiky. Prekvapenie na privítanie. Možnosť servírovania jedla na izbe. K tom nové wellness pripravené len pre vás dvoch. Len vy dvaja vo vírivke v objatí a fľašou sektu. Prítmie, príjemná hudba a sviečky okolo. Dokonalá romantika a relax!

To všetko v príjemnom prostredí uprostred najkrajších hôr na Slovensku!

Uznajte, nebolo by to pre vás prekvapením a zároveň dôkazom, resp. prejavom jeho lásky k vám?

Takýto pobyt môžete spoločne stráviť u nás. Ponúkame vám nezabudnuteľné romantické pobyty pre dvoch s VIP wellnessom. Určite by ste mali, lepšie povedané mal využiť túto bezkonkurenčnú ponuku a prekvapiť vás ňou!

Čo vás čaká?

Romantické VIP wellness

Hneď vedľa izby vstup do nového wellness centra, ktoré si môžete užívať osamote. Vo wellnesse je k dispozícii fínska sauna, infrasauna a velikánske jacuzzi. Oddychová časť a hlavne, dokonalý pokoj a romantika. 

V rámci romantického pobytu pre dvoch vás ešte čaká fľaša sektu na izbe a romantická večera s jedlom podľa vlastného výberu. Tú si môžete vychutnať v blízkej, vyhľadávanej reštaurácii či nechať servírovať na izbe. 

Pozrite si vaše súkromné wellness, ktoré je pripravené len pre vás osamote

Romantika v štýle horskej drevenice

Pre dobrodružnejšie páry je pripravená aj izba v štýle horskej chaty. V nej zažijete romantiku pri krbíku ako na samote uprostred lesa. Romantický pobyt v tejto izbe taktiež zahŕňa možnosť využitia wellness len pre seba. 

 

Vyberte si svoj romantický pobyt

Prežite romantické či intímne chvíle spojené s dokonalým relaxom vo wellness iba pre vás dvoch. Na výber máte tieto, pre danú lokalitu bezkonkurenčné možnosti.

Romantická drevenica

Izba v štýle horskej drevenice

69 €/ 2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Tematická izba

Izba plná romantiky

Ubytovanie plné lásky

99 €/2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Fľaša sektu

Izba plná romantiky

Sladké prekvapenie

Raňajky v košíku

Romantický apartmán

Väčší priestor pre zblíženie

119 €/2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Fľaša sektu

Apartmán plný romantiky

Sladké prekvapenie

Večera podľa vlastného výberu

Otázky a rezervácie

Rezervujte si ešte dnes výhodný romantický pobyt z ponúkaných balíčkov.
Po zaslaní formulára Vás budeme obratom kontaktovať s potvrdením rezervácie.

Prípadne nás priamo kontaktujte na tel.:

+421 908 056 621

Romantika
Vaše Meno a Priezvisko
Vaše Meno a Priezvisko
Meno
Priezvisko
Máte záujem o