Vyjadrite lásku a darujte si krásny romantický pobyt s VIP wellness

romantický pobyt

Máj je lásky čas. Všetko začína kvitnúť, všetko sa rodí. Aj vzájomná láska dvoch ľudí je v tomto mesiaci pociťovaná intenzívnejšie. Snažia sa o čo najúprimnejšie prejavy svojich citov. Snažia sa navzájom obdarovávať peknými slovami aj hodnotnými darmi, ktoré im majú ich lásku čo najdlhšie pripomínať. Jedným z darov, na ktorý dlho nezabudnú je aj zážitok z romantického pobytu so súkromným wellness. 

Lásku je potrebné budovať, chrániť a udržiavať

Láska je ako kvet. Zasadíte ho a ak chcete aby vyrástol do krásy a spríjemňoval vám chvíle svojou vôňou, musíte sa o neho starať. Pravidelne mu dávať vlahu, starať sa o zeminu, v ktorej rastie, chrániť ho pred nepriazňou počasia či okolitými vplyvmi. Ak všetku tú starostlivosť vykonávate s láskou, kvet vám tu lásku opätuje. 

Zaslúžite si jeden pre druhého to najlepšie!

Možnože v poslednej dobe pociťujete, že váš vzťah by potreboval trochu osviežiť. Možno ste sa dostali do stereotypu a zdá sa vám, že vaša láska zovšednela. Preto jej musíte dať tú ďalšiu potrebnú vlahu. Mesiac máj je na to stvorený. A romantický pobyt pre dvoch s privátnym wellness je sladká čerešnička na torte vzťahového utužovania. 

Pobyt pre dvoch s VIP wellness môžete prežiť aj takto

Rezervujete si víkendový pobyt pre dvoch v príjemnom ubytovaní pod Tatrami. Rezervácia vám bude potvrdená. Uprostred týždňa pred víkendovým pobytom zoberiete svoju lásku na romantickú večeru. Tam sa zhodnete, že obaja potrebujete spoločný relax. Viac spoločných chvíľ v kľude, bez stresov. Vy pritom vytiahnete obálku, v ktorej re rezervácia pobytu a dáte mu ju. Neočakávané prekvapenie! Po večeri zažijete peknú romantickú noc. Nasledujúci deň sa začnete pomaly baliť a tešíte sa na spoločný víkend, na spoločný romantický pobyt a súkromné wellnesss.

Nové, priestranné a útulné wellness pod Tatrami so všetkým, čo potrebujete. Pripravené len pre vás dvoch. Fínska sauna, infra sauna, ochladzovacie vedro “odvahy” a velikánske jacuzzi a v ňom len vy dvaja s pohárom sektu! 

Romanticky pripravená izba alebo apartmán s malým prekvapením a spoločná romantická večera v blízkej reštaurácii, alebo podľa želania aj na izbe. 

Tak už len zostáva nasadnúť do auta alebo si zvoliť romantickú cestu vlakom. Z neho je možné zabezpečiť vám dopravu až k ubytovaniu!

Neváhajte, využite túto ponuku romantického pobytu pre dvoch pod Tatrami za tých najvýhodnejších podmienok!

Romantické VIP wellness

Hneď vedľa izby vstup do nového wellness centra, ktoré si môžete užívať osamote. Vo wellnesse je k dispozícii fínska sauna, infrasauna a velikánske jacuzzi. Oddychová časť a hlavne, dokonalý pokoj a romantika. 

V rámci romantického pobytu pre dvoch vás ešte čaká fľaša sektu na izbe a romantická večera s jedlom podľa vlastného výberu. Tú si môžete vychutnať v blízkej, vyhľadávanej reštaurácii či nechať servírovať na izbe. 

Pozrite si vaše súkromné wellness, ktoré je pripravené len pre vás osamote

Romantika v štýle horskej drevenice

Pre dobrodružnejšie páry je pripravená aj izba v štýle horskej chaty. V nej zažijete romantiku pri krbíku ako na samote uprostred lesa. Romantický pobyt v tejto izbe taktiež zahŕňa možnosť využitia wellness len pre seba. 

 

Vyberte si svoj romantický pobyt

Prežite romantické či intímne chvíle spojené s dokonalým relaxom vo wellness iba pre vás dvoch. Na výber máte tieto, pre danú lokalitu bezkonkurenčné možnosti.

Romantická drevenica

Izba v štýle horskej drevenice

79 €/ 2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Tematická izba

Izba plná romantiky

Ubytovanie plné lásky

99 €/2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Fľaša sektu

Izba plná romantiky

Sladké prekvapenie

Večera podľa vlastného výberu

Romantický apartmán

Väčší priestor pre zblíženie

119 €/2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Fľaša sektu

Apartmán plný romantiky

Sladké prekvapenie

Večera podľa vlastného výberu

Otázky a rezervácie

Rezervujte si ešte dnes výhodný romantický pobyt z ponúkaných balíčkov.
Po zaslaní formulára Vás budeme obratom kontaktovať s potvrdením rezervácie.

Prípadne nás priamo kontaktujte na tel.:

+421 908 056 621

Romantika
Vaše Meno a Priezvisko
Vaše Meno a Priezvisko
Meno
Priezvisko
Máte záujem o