Darujte si na Vianoce zimnú romantiku s VIP wellness!

vianoce romantika pobyt

Zima. Za oknom tie najkrajšie hory, prikryté zimnou perinou. Sneh jemne padá na bielu zem a v pozadí toho všetkého počuť vianočné koledy. Vy za oknom v teple a v pohodlnom kresle, s pohárom teplého čaju alebo vianočného punču si užívate relax sviatočného obdobia. Alebo ešte lepšie, vy v horúcej vírivke s pohárom šumivého vína si nikým nerušený užívate scenériu zimných hôr. 

Vianoce vo wellness

Jedným z najkrajších vianočných darčekov je určite možnosť dokonalého relaxu v súkromnom wellness, ktoré ponúka ubytovanie uprostred tých najkrajších hôr. Navôkol zimná a sviatočná atmosféra Vianoc a nového roka a vy vychutnávajúc si ju plnými dúškami. 

Ak ste priaznivcom zimných športov, zimnej turistiky a zároveň kvalitného oddychu, určite by ste si mali dopriať darček v podobe tejto zvýhodnenej vianočnej ponuky romantického ubytovania s možnosťou súkromného wellness v cene. 

Ubytovanie MiTatry nájdete uprostred tých najkrajších slovenských hôr, ktoré okrem tej najromantickejšej zimnej scenérie ponúkajú najlepšie možnosti zimných radovánok. Či ste lyžiar alebo turista, vo Vysokých Tatrách, Nízkych Tatrách a Slovenskom raji nájdete všetko, po čom vaše srdce v tomto období túži. 

Balík ubytovania a wellness “Vianoce 2023”

V rámci špeciálneho romantického zimného balíčka sme pre vás pripravili ten najkrajší romantický wellness vianočný POBYT PRE DVOCH, ktorý pozostáva:

2 noci v izbe plnej vianočnej romantiky

2x bohaté raňajky v košíku na vašu izbu

2 hodinový nikým a ničím nerušený VIP vstup do nového wellness centra

len za

229,-

Využite posledné voľné miesta a rezervujte si vianočný či novoročný pobyt s
VIP wellness!

Vianoce
Vaše meno a priezvisko
Vaše meno a priezvisko
Súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov