Zimný Raj na Zemi: Romantický Pobyt s Wellness

zimná romantika

Zima je obdobím, kedy príroda zahaľuje svet do bielej periny a vytvára nádhernú kulisu pre nezabudnuteľné romantické chvíle. Prečo teda nevyužiť túto kúzelnú atmosféru a stráviť s partnerom nezabudnuteľný zimný pobyt s wellness? Ak hľadáte miesto, kde sa môžete pohltiť do romantiky a oddýchnuť si, máme pre vás pár nápadov, ako si užiť najkrajšie chvíle tohto zimného obdobia.

1. Vyberte si dokonalé miesto

Prvým krokom k nezabudnuteľnému romantickému zážitku je vybrať si správne miesto. Hory sú v zime obzvlášť očarujúce, pretože zasnežené vrcholy a krásne lesy vytvárajú magickú atmosféru. Vyberte si to najkrajšie, čo je k dispozícii. Napríklad pobyt uprostred najkrajších slovenských hôr, kde naokolo sú Vysoké Tatry, Nízke Tatry a Slovenský raj!

2. Romantické ubytovanie

Prežite romantiku štýlovo a zarezervujte si štýlový apartmán alebo izbu. Mnohé zariadenia ponúkajú špeciálne balíčky pre páry, ktoré zahŕňajú kvety, šampanské a iné romantické detaily. Niečo takéto dodá vášmu pobytu osobitý šarm. Naše ubytovanie ponúka aj niečo naviac;)

3. Zimné aktivity

Zima je ideálnym obdobím na rôzne zimné aktivity. Prejdite sa spolu po zasnežených chodníkoch, vyskúšajte lyžovanie alebo sa uvoľnite vo vyhrievanom bazéne. Využite aj okolité atrakcie, ktoré ponúkajú napríklad aj spoločná sankovačka vo výchýrených zimných strediskách alebo samostatne na kopci pod lesom;)

4. Wellness relax

Po dni strávenom na čerstvom vzduchu si zaslúžite chvíle relaxu. Navštívte wellness centrum, kde vás čakajú horúce sauny, príjemná jacuzzi či možné masáže a iné relaxačné procedúry. Nič nie je romantické ako spoločné saunovanie a následné chladenie pod zimnou oblohou. Obzvlášť, ak to môžete zažiť ako dvojica osamote!

5. Romantické večere

Večer je čas na romantickú večeru pri sviečkach. Vyberte si reštauráciu s atmosférou, ktorá dotvára ten správny romantický náboj. V blízkosti je reštaurácia, ktorá vám pripraví tu najromantickejšiu atmosféru s večerou!

6. Fotenie spoločných chvíľ

Nezabudnite zaznamenať tieto chvíle. Vezmite so sebou fotoaparát a robte si spoločné fotky. Zimné scenérie, váš úsmev a láska vo vašich očiach budú skvelou spomienkou na tento nezabudnuteľný pobyt. Navyše, za zdieľanie vašich spoločných fotiek z ubytovania na vašich sociálnych sieťach máme pre ďalšie prekvapenia!

7. Prechádzka pod Zimným Nebom

Choďte spolu na romantickú nočnú prechádzku pod hviezdami. Zimná obloha môže byť úchvatná a chvíle strávené spolu na čerstvom vzduchu vám pomôžu vytvoriť ďalšie nezabudnuteľné spomienky a upevniť váš vzťah! V okolí nášho ubytovania nájdete tie najkrajšie chodníky zimnou prírodou!

Nech je váš zimný pobyt s wellness plný lásky, pohody a nezabudnuteľných zážitkov. Zažite najkrajší romantický zimný pobyt, aký si zaslúžite. Zažijete to u nás!

Balík ubytovania a wellness “ZIMA 2024”

V rámci špeciálneho romantického zimného balíčka sme pre vás pripravili ten najkrajší romantický wellness zimný POBYT PRE DVOCH, ktorý pozostáva:

2 noci v izbe plnej vianočnej romantiky

2x bohaté raňajky v košíku na vašu izbu

2 hodinový nikým a ničím nerušený VIP vstup do nového wellness centra

len za

229,-

Využite posledné voľné miesta a rezervujte si vianočný či novoročný pobyt s
VIP wellness!

Vianoce
Vaše meno a priezvisko
Vaše meno a priezvisko
Súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov