Romantická jar, útulné ubytovanie, súkromný wellness

romantický wellness pobyt tatry

Nad hladinou ticha, v objatí zelenej horskej krásy, sa skrýva kúzlo romantiky. A ak existuje miesto, kde sa láska stretáva s prírodou a pohodlím, je to práve v srdci slovenských hôr. Jar a máj – mesiace, keď príroda prebúdza a zem sa zdobí všetkými odtieňmi zelenej. Sú to tiež mesiace, ktoré zvestujú lásku a nové začiatky. Prečo teda neobdarovať seba a svoju lásku nezabudnuteľným pobytom plným romantiky a oddychu?

V jarnej atmosfére, neexistuje nič krajšie ako stráviť romantický pobyt v uprostred slovenských hôr. Radi Vás privítame na nezabudnuteľnom dobrodružstve plnom lásky, oddychu a súkromného wellness.

Prebudenie sa s láskou svojho života v útulnom ubytovaní obklopenom nádherou prírody. Súkromný wellness čaká len na vás, aby ste sa spoločne oddávali relaxácii a romantike, kde čas ustupuje a vy si užívate len jeden druhého a príjemné dotyky.

Po oddychu v súkromnom wellness môžete získať energiu pre ďalšie dobrodružstvá pri prechádzkach po malebných horských chodníkoch, objavovaní tajomných zákutí okolitých lesov a romantických piknikoch na lúkach zaliate slnkom.

Práve teraz je ten pravý čas objaviť krásy slovenských hôr, nechať sa unášať romantikou jarnej prírody a prebudiť v sebe nové láskyplné emócie. Vychutnajte si intímne chvíle so svojou polovičkou a zanechajte starosti za dverami.

Nechajte sa zlákať na dobrodružstvo lásky a oddychu uprostred slovenských hôr. Nechajte nás vás zviesť na cestu plnú romantiky, kde každý okamih bude ako zo sna.

Zarezervujte si svoj romantický pobyt ešte dnes a nechajte sa unášať krásami prírody a lásky.

Čas strávený v prírode je čas strávený so sebou samým a so svojou láskou. Zarezervujte si svoj pobyt a zažite krásu spoločných chvíľ.

Privítame Vás u nás radi. S láskou

Romantické VIP wellness

Hneď vedľa izby vstup do nového wellness centra, ktoré si môžete užívať osamote. Vo wellnesse je k dispozícii fínska sauna, infrasauna a velikánske jacuzzi. Oddychová časť a hlavne, dokonalý pokoj a romantika. 

V rámci romantického pobytu pre dvoch vás ešte čaká fľaša sektu na izbe a romantická večera s jedlom podľa vlastného výberu. Tú si môžete vychutnať v blízkej, vyhľadávanej reštaurácii či nechať servírovať na izbe. 

Pozrite si vaše súkromné wellness, ktoré je pripravené len pre vás osamote

Romantika v štýle horskej drevenice

Pre dobrodružnejšie páry je pripravená aj izba v štýle horskej chaty. V nej zažijete romantiku pri krbíku ako na samote uprostred lesa. Romantický pobyt v tejto izbe taktiež zahŕňa možnosť využitia wellness len pre seba. 

 

Vyberte si svoj romantický pobyt

Prežite romantické či intímne chvíle spojené s dokonalým relaxom vo wellness iba pre vás dvoch. Na výber máte tieto, pre danú lokalitu bezkonkurenčné možnosti.

Romantická drevenica

Izba v štýle horskej drevenice

79 €/ 2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Tematická izba

Izba plná romantiky

Ubytovanie plné lásky

99 €/2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Fľaša sektu

Izba plná romantiky

Sladké prekvapenie

Raňajky v košíku

Romantický apartmán

Väčší priestor pre zblíženie

119 €/2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Fľaša sektu

Apartmán plný romantiky

Sladké prekvapenie

Otázky a rezervácie

Rezervujte si ešte dnes výhodný romantický pobyt z ponúkaných balíčkov.
Po zaslaní formulára Vás budeme obratom kontaktovať s potvrdením rezervácie.

Prípadne nás priamo kontaktujte na tel.:

+421 908 056 621

Romantika
Vaše Meno a Priezvisko
Vaše Meno a Priezvisko
Meno
Priezvisko
Máte záujem o