Ako stráviť jeseň v horách? Turistika, Romantika, Relax a Wellness

jeseň na horách

Jeseň v horách to sú krásne sfarbené listy, chladnejší vzduch a príroda, ktorá sa začína pripravovať na zimný spánok. Toto je obdobie, ktoré si zaslúži, aby ste ho strávili niekde, kde môžete úplne vychutnať jeho krásu a pôžitky. Preto sme pre vás pripravili niekoľko tipov ako najlepšie stráviť jeseň v horách ako sú Vysoké Tatry, Nízke Tatry či Slovenský raj. 

Turistika a jej atrakcie v jeseni 

Jeseň v horách je čas, keď príroda prechádza úžasnou transformáciou. Listy sa menia na ohnivé odtiene červenej, oranžovej a žltej farby, čo vytvára úchvatný výhľad. Nezabudnite si preto vziať fotoaparát a ísť na túry po najkrajších turistických chodníkoch. Odporúčame navštíviť Vysoké a Nízke Tatry, kde môžete zažiť tú najkrajšiu podobu jeseň v horách.

Ak ste vášnivý turista, jeseň v horách vám ponúka jedinečný zážitok. Urobte si výlet na nami odporúčané miesta a vychutnávajte si panoramatické výhľady na farebné listy a hory pokryté prvým snehom. Nezabudnite na správnu výstroj a dávajte pozor na predpovede počasia.

Kopské sedlo (1749 m n.m.) – na konci hlavného hrebeňa Vysokých Tatier, a oddeľuje Vysoké a Belianske Tatry. Nachádza sa medzi Jahňacím štítom a Hlúpym. Výstup začína od Chaty pri Zelenom Plese, okolo Veľkého Bieleho Plesa do Kopského sedla, čo trvá okolo 2,5 hodiny. 

Kôprovský štít (2363 m n.m.) – turisticky obľúbený vrchol, ktorý vedie od Popradského Plesa okolo Hincových plies. Zhora vidieť aj Temnosmrečianske jazerá. Výstup od Popradského Plesa trvá okolo 5 hodín. 

Kráľova hoľa (1946 m n.m.) –  je najospevovanejší vrch a najviac opradený povesťami a legendami. Dôležitý triangulačný bod Slovenska, pramenisko a rozvodie najväčších slovenských riek: Váhu, respektíve Čierneho Váhu, Hrona, Hnilca, Hornádu. Ideálna túra na jeseň začína v obci Šumiac. 

Tomášovský výhľad –  je bezpochyby jedno z najnavštevovanejších miest v Slovenskom raji, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť. Z tejto vyhliadky je nádherný jesenný výhľad do doliny Bieleho potoka, na Prielom Hornádu, Čertovu sihoť a pri dobrej viditeľnosti aj Vysoké Tatry. 

Romantika v jeseni

Jeseň je obdobím romantiky. Dá sa to cítiť vo vzduchu, keď listy padajú a teplé svetlo jesenného slnka sa tlačí do vašich očí. Preto neváhajte a naplánujte si romantický víkend pre dvoch. Choďte na prechádzky pod hviezdami, objavujte tajomstvá prírody a užívajte si romantické chvíle v objatí tých najkrajších hôr. 

Romantické ubytovanie

Ak hľadáte dokonalé miesto pre romantický únik v horách určite nás navštívte! Skúste si z našej ponuky vybrať ubytovanie s nádychom tej pravej jesennej romantiky. Máme recept na to, ako vytvoriť útulnú atmosféru, ktorá privedie viac romantiky do vášho vzťahu.

Wellness v jeseni

Po náročnom dni plnom turistiky nezabudnite na svoje telo. Ubytujte sa u nás s wellness v cene a nechajte sa hýčkať. Sauny a teplé jacuzzi, poloha s výhľadom na jeseň v horách vám poskytnú úžasný relax.

Jeseň v horách ponúka všetko, čo si môžete priať. Krásnu prírodu, romantické chvíle a relaxáciu. Nezabudnite si na túto sezónu plnú zázrakov a prežite ju v najlepšom možnom štýle. Bez ohľadu na to, či ste milovník prírody, romantik alebo jednoducho hľadáte oddych od každodenného zhonu, jeseň v horách a naše ubytovanie vám ponúka nekonečné možnosti pre nezabudnuteľný pobyt. Tak prečo nevyraziť a objavovať jej krásu ešte dnes?

 

Ubytovanie Mi – Tatry ponúka jesenné romantické pobyty pre dvoch s VIP wellness

Zriadenie je situované do najkrajšej časti slovenskej prírody. Zo severu ho chránia Vysoké Tatry, z juhu je na rozhraní Nízkych Tatier a Slovenského raja. Ak okrem lásky k sebe pestujete aj lásku k horám, určite si počas pobytu nájdete spoločnú aktivitu či romantický výlet v okolitej prírode. 

Čo vás čaká na jesennom pobyte?

Spomínaná krásna príroda s nespočetnými možnosťami turistiky, športu, romantických výletov či poznávania histórie. Útulné, pokojné, čisté ubytovanie v horskom prostredí slovenského vidieka s novučičkým luxusným wellness len pre vás. 

Romantická izba

V tomto romantickom balíku je všetko čo potrebujete k dokonalému oddychu s milovanou osobou. Po príchode vás čaká útulná izba, zariadená a prestretá v romantickom štýle. 

Romantické VIP wellness

Hneď vedľa izby vstup do nového wellness centra, ktoré si môžete užívať osamote. Vo wellnesse je k dispozícii fínska sauna, infrasauna a velikánske jacuzzi. Oddychová časť a hlavne, dokonalý pokoj a romantika. 

V rámci romantického pobytu pre dvoch vás ešte čaká fľaša sektu na izbe a romantická večera s jedlom podľa vlastného výberu. Tú si môžete vychutnať v blízkej, vyhľadávanej reštaurácii či nechať servírovať na izbe. 

Pozrite si vaše súkromné wellness, ktoré je pripravené len pre vás osamote

 

Vyberte si svoj jesenný romantický pobyt

Prežite romantické či intímne chvíle spojené s dokonalým relaxom vo wellness iba pre vás dvoch. Na výber máte tieto, pre danú lokalitu bezkonkurenčné možnosti.

Romantická drevenica

Izba v štýle horskej drevenice

79 €/ 2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Tematická izba

Izba plná romantiky

Ubytovanie plné lásky

99 €/2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Fľaša sektu

Izba plná romantiky

Sladké prekvapenie

Raňajky v košíku

Romantický apartmán

Väčší priestor pre zblíženie

119 €/2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Fľaša sektu

Apartmán plný romantiky

Sladké prekvapenie

Večera podľa vlastného výberu

Otázky a rezervácie

Rezervujte si ešte dnes výhodný romantický pobyt z ponúkaných balíčkov.
Po zaslaní formulára Vás budeme obratom kontaktovať s potvrdením rezervácie.

Prípadne nás priamo kontaktujte na tel.:

+421 908 056 621

Romantika
Vaše Meno a Priezvisko
Vaše Meno a Priezvisko
Meno
Priezvisko
Máte záujem o