Akcie a podujatia pod Tatrami, ktoré v auguste stihnete

pod tatrami

Leto sa prehuplo do druhej polovice a čas pomaličky ukrája aj z nej. Tí, ktorí sa ešte chystáte dovolenkovať pod Tatrami určite privítate prehľad podujatí a akcií, ktoré vám dovolenku môžu spríjemniť. Pre tých, ktorí ešte nie sú rozhodnutí pre miesto svojho oddychu, môže tento prehľad pomôcť ku konečnému záveru.

Čo je pre vás pripravené v auguste pod Tatrami a na Spiši?

Stihnete v Poprade

V rámci Popradského kultúrneho leta sú pre vás ešte pripravené zaujímavé koncerty zvučných interpretov na námestí Sv Egídia. Napr. 11.8. koncert Davida Kollera, člena legendárnej českej skupiny Lucie. 18.8 speváčka Kristína, 25.8 skupina Gladiátor! 

Na koncerty kultúrneho leta je vstup voľný!

Pre milovníkov letných festivalov je pripravené Okey Leto 19.8 na popradskom letisku. Tešiť sa môžete na interpretov ako Desmod, Heľenine oči, Sima, Smola a hrušky a iní.

Okrem toho v popradskom muzeu a ostatných galériách prebiehaju zaujímavé výstavy, teda aj milovníci histórie a umenia si prídu na svoje!

Čo pripravil Kežmarok?

Augustovým ťahákom mesta Kežmarok je koncert Richarda Müllera – Čierna Labuť, Biela vrana 11.8 na nádvorí Kežmarského hradu. Ak by ste ho nestihli v Kežmarku, na druhý deň koncertuje na Spišskom hrade.

Na Kežmarskom hrade si ešte 1.9 budete môcť pozrieť muzikál Frida – Maľovať a milovať, v hlavnej úlohe s K. Ivankovou, M. Palonderom, M. Partlovou. V réžii K. Vosátka a textami piesni D. Hviera. 

26.8 sa môžete zdarma zabaviť na párty rádia Expres spolu s interpretmi ako Emma Drobná, Dominika Mirgová, Majself a iní.

Spišská Nová ves a jej dni

Cez víkend 25 – 26. 8. zažijete Dni mesta Spišská Nová Ves spolu s trhom ľudových remesiel. V rámci podujatia je pripravený bohatý program, v ktorom si každý nájde to svoje. V rámci podujatia vystúpi aj spevák Bystrík či skupina The Backwards

Máte radi tajomno? Aj mesto Levoča

V dňoch 17 – 19.8 sa môžete zúčastniť multižánrového festivalu Tajomná Levoča s bohatým programom pre každého. V rámci neho sa môžete tešiť na koncerty vežovej hudby, Karmen Pál Baláž, Adama Ďuricu či Majka Spirita. Samozrejme vstup je voľný!

Ak sa teda rozhodnete spoznávať prírodné krásy Tatier a Slovenského raja, spomenuté akcie vám môžu pobyt spríjemniť.

Navyše, ak využijete ponuku nášho ubytovania, odkiaľ máte do každého spomínaného mesta naskok, čaká vás u nás ideálne prostredie na relax v novom wellness! To máte k ponúkaným balíkom ubytovania grátis!

Pokojné ubytovanie so súkromným wellness

Ubytovanie Mi-Tatry vám poskytne príjemné ubytovanie v dvojmiestnych izbách alebo apartmánoch. K dispozícii máte nové privátne wellness s jacuzzi, v ktorom dokonale zrelaxujete. Nakoľko je možné ho využiť individuálne, bez cudzej prítomnosti, je ubytovanie vhodné najmä pre romantické dvojice.

VIP wellness

Hneď vedľa izby vstup do nového wellness centra, ktoré si môžete užívať osamote. Vo wellnesse je k dispozícii fínska sauna, infrasauna a velikánske jacuzzi. Oddychová časť a hlavne, dokonalý pokoj a romantika. 

Pozrite si vaše súkromné wellness, ktoré je pripravené len pre vás osamote

Vyberte si z ponúkaných balíkov ubytovaní

Drevenica

Izba v štýle starého vidieka

69 €/ 2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Tematická izba

Romantická izba

Ubytovanie plné lásky

99 €/2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Fľaša sektu

Izba plná romantiky

Sladké prekvapenie

Večera podľa vlastného výberu

Apartmán

Väčší priestor pre rodinu

119 €/2 osoby/noc

Privátne wellness

Infra sauna

Fínska sauna

Vírivka

Večera podľa vlastného výberu

Otázky a rezervácie

Rezervujte si ešte dnes výhodný pobyt z ponúkaných balíčkov.
Po zaslaní formulára Vás budeme obratom kontaktovať s potvrdením rezervácie.

Prípadne nás priamo kontaktujte na tel.:

+421 908 056 621

Normal
Vaše Meno a Priezvisko
Vaše Meno a Priezvisko
Meno
Priezvisko
Máte záujem o